| Płyta winylowa: Tonpress 2 plus 1 BEZ LIMITU [płyta winylowa używana] 2 plus 1 BEZ LIMITU [płyta winylowa używana] Tonpress SX-T 27 Obroty: 33 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Krach 2. Gorące telefony 3. China boy 4. Boogie o 7 zbójach 5. Nic nie boli Strona 2 1. Requiem dla samej siebie 2. Superszczur 3. Gdy grali dla nas Rolling Stones 4. Hallo panie Freud 5. XXI w ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 15 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress Marco Antonelli FAVOLA / ANCORA INSIEME [płyta winylowa używana] Marco Antonelli FAVOLA / ANCORA INSIEME [płyta winylowa używana] Tonpress S 613 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Favola Strona 2 1. Ancora Insieme Okładka podniszczona (zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia). Płyta - stan bardzo dobry minus. ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 5 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress David Dundas ANOTHER FUNNY HONEYMOON / DAISY STAR [płyta winylowa używana] David Dundas ANOTHER FUNNY HONEYMOON / DAISY STAR [płyta winylowa używana] Tonpress S 70 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Another Funny Honeymoon Strona 2 1. Daisy Star Okładka podniszczona (zagniecenia, przetarcia, rozdarcia, zabrudzenia). Na wewnętrznej stronie okładki oraz na etykiecie płyty piecz ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 5 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress Jerry Lee Lewis OLDIES BUT GOLDIES VOL. 2 [płyta winylowa używana] Jerry Lee Lewis OLDIES BUT GOLDIES VOL. 2 [płyta winylowa używana] Tonpress N 46 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Great Balls Of Fire 2. Whole Lotta Shakin' Goin On Strona 2 1. High School Confidential 2. Breathless Okładka podniszczona (zagniecenia, przybrudzenia). Płyta - stan dobry. ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 5 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress Kate Bush MAN WITH THE CHILD / MOVING [płyta winylowa używana] Kate Bush MAN WITH THE CHILD / MOVING [płyta winylowa używana] Tonpress S 171 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Man With The Child Strona 2 1. Moving Okładka zniszczona (zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia, pieczątki i dopiski byłego właściciela). Płyta - stan dobry. ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 8 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress Olivia Newton-John A LITTLE MORE LOVE / BORROWED TIME [płyta winylowa używana] Olivia Newton-John A LITTLE MORE LOVE / BORROWED TIME [płyta winylowa używana] Tonpress S 220 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. A Little More Love Strona 2 1. Borrowed Time Okładka podniszczona (zagniecenia, przetarcia, przybrudzenia). Płyta - stan bardzo dobry. ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 7 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress Art Sullivan VIENS PRES DE MOI / SUR LE BORD D'UNE VIE [płyta winylowa używana] Art Sullivan VIENS PRES DE MOI / SUR LE BORD D'UNE VIE [płyta winylowa używana] Tonpress S 282 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Viens Prés De Moi Strona 2 1. Sur Le Bord D'une Vie Okładka zniszczona (zagniecenia, przetarcia, rozdarcia, pieczątki i dopiski byłego właściciela). Płyta - stan dobry. ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 7 zł
 |
| Płyta winylowa: Tonpress Hot Chocolate I'LL PUT YOU TOGETHER AGAIN / WEST END OF PARK LANE [płyta winylowa używana] Hot Chocolate I'LL PUT YOU TOGETHER AGAIN / WEST END OF PARK LANE [płyta winylowa używana] Tonpress S 170 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. I'll Put You Together Again Strona 2 1. West End Of Park Lane Okładka zniszczona (zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia, pieczątki i dopiski byłego właściciela). Płyta - s ...
W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat Informacje o sklepie | 5 zł
 |
| Muzyka: Klaus Mitffoch - Klaus Mitffoch Klaus Mitffoch - Klaus Mitffoch Remasterowane wznowienie w serii "Tonpress remasters" jednej z najlepszych płyt w historii polskiego niezależnego rocka (pierwotnie wydanej w 1984 r.), uzupełnione trzema nagraniami z singlii.... ...
W sprzedaży w tanieplyty.pl Informacje o sklepie | 11,99 zł
 |
| Muzyka: Lech Janerka - Historia podwodna Lech Janerka - Historia podwodna Kompaktowa reedycja w serii "Tonpress remasters" solowego debiutu byłego lidera formacji Klaus Mitffoch z 1986 roku.... ...
W sprzedaży w tanieplyty.pl Informacje o sklepie | 11,99 zł
 |
| Muzyka polska: Obywatel G.C. Obywatel G.C. Reedycja albumu Grzegorza Ciechowskiego pierwotnie wydanego przez Tonpress w 1986 r.... ...
W sprzedaży w tanieplyty.pl Informacje o sklepie | 11,99 zł
 |
| Pop / Rock: Kapitan Nemo - Kapitan Nemo Kapitan Nemo - Kapitan Nemo Kompaktowa reedycja albumu z 1986 roku, wydana w serii "Tonpress remasters".... ...
W sprzedaży w tanieplyty.pl Informacje o sklepie | 11,99 zł
 |