Antag
Antag > Książki, Filmy i Muzyka > Muzyka > tonpress Dostawa: 
    Język:  

Tonpress

: 1 - 12 wśród 15 produkty nowe
    Szukaj na całej stronie
Minimum (zł) Maksimum (zł)
Płyta winylowa:
Tonpress

2 plus 1 BEZ LIMITU [płyta winylowa używana]

2 plus 1 BEZ LIMITU [płyta winylowa używana] Tonpress SX-T 27 Obroty: 33 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Krach 2. Gorące telefony 3. China boy 4. Boogie o 7 zbójach 5. Nic nie boli Strona 2 1. Requiem dla samej siebie 2. Superszczur 3. Gdy grali dla nas Rolling Stones 4. Hallo panie Freud 5. XXI w ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
15 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

Marco Antonelli FAVOLA / ANCORA INSIEME [płyta winylowa używana]

Marco Antonelli FAVOLA / ANCORA INSIEME [płyta winylowa używana] Tonpress S 613 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Favola Strona 2 1. Ancora Insieme Okładka podniszczona (zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia). Płyta - stan bardzo dobry minus. ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
5 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

David Dundas ANOTHER FUNNY HONEYMOON / DAISY STAR [płyta winylowa używana]

David Dundas ANOTHER FUNNY HONEYMOON / DAISY STAR [płyta winylowa używana] Tonpress S 70 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Another Funny Honeymoon Strona 2 1. Daisy Star Okładka podniszczona (zagniecenia, przetarcia, rozdarcia, zabrudzenia). Na wewnętrznej stronie okładki oraz na etykiecie płyty piecz&# ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
5 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

Jerry Lee Lewis OLDIES BUT GOLDIES VOL. 2 [płyta winylowa używana]

Jerry Lee Lewis OLDIES BUT GOLDIES VOL. 2 [płyta winylowa używana] Tonpress N 46 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Great Balls Of Fire 2. Whole Lotta Shakin' Goin On Strona 2 1. High School Confidential 2. Breathless Okładka podniszczona (zagniecenia, przybrudzenia). Płyta - stan dobry. ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
5 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

Kate Bush MAN WITH THE CHILD / MOVING [płyta winylowa używana]

Kate Bush MAN WITH THE CHILD / MOVING [płyta winylowa używana] Tonpress S 171 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Man With The Child Strona 2 1. Moving Okładka zniszczona (zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia, pieczątki i dopiski byłego właściciela). Płyta - stan dobry. ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
8 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

Olivia Newton-John A LITTLE MORE LOVE / BORROWED TIME [płyta winylowa używana]

Olivia Newton-John A LITTLE MORE LOVE / BORROWED TIME [płyta winylowa używana] Tonpress S 220 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. A Little More Love Strona 2 1. Borrowed Time Okładka podniszczona (zagniecenia, przetarcia, przybrudzenia). Płyta - stan bardzo dobry. ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
7 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

Art Sullivan VIENS PRES DE MOI / SUR LE BORD D'UNE VIE [płyta winylowa używana]

Art Sullivan VIENS PRES DE MOI / SUR LE BORD D'UNE VIE [płyta winylowa używana] Tonpress S 282 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. Viens Prés De Moi Strona 2 1. Sur Le Bord D'une Vie Okładka zniszczona (zagniecenia, przetarcia, rozdarcia, pieczątki i dopiski byłego właściciela). Płyta - stan dobry. ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
7 zł

Płyta winylowa:
Tonpress

Hot Chocolate I'LL PUT YOU TOGETHER AGAIN / WEST END OF PARK LANE [płyta winylowa używana]

Hot Chocolate I'LL PUT YOU TOGETHER AGAIN / WEST END OF PARK LANE [płyta winylowa używana] Tonpress S 170 Obroty: 45 rpm SPIS UTWORÓW: Strona 1 1. I'll Put You Together Again Strona 2 1. West End Of Park Lane Okładka zniszczona (zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia, pieczątki i dopiski byłego właściciela). Płyta - s ...




W sprzedaży w Hatteria.pl Księgarnia i Antykwariat   Informacje o sklepie
5 zł

Muzyka:

Klaus Mitffoch - Klaus Mitffoch

Klaus Mitffoch - Klaus Mitffoch Remasterowane wznowienie w serii "Tonpress remasters" jednej z najlepszych płyt w historii polskiego niezależnego rocka (pierwotnie wydanej w 1984 r.), uzupełnione trzema nagraniami z singlii.... ...




W sprzedaży w tanieplyty.pl   Informacje o sklepie
11,99 zł

Muzyka:

Lech Janerka - Historia podwodna

Lech Janerka - Historia podwodna Kompaktowa reedycja w serii "Tonpress remasters" solowego debiutu byłego lidera formacji Klaus Mitffoch z 1986 roku.... ...




W sprzedaży w tanieplyty.pl   Informacje o sklepie
11,99 zł

Muzyka polska:

Obywatel G.C.

Obywatel G.C. Reedycja albumu Grzegorza Ciechowskiego pierwotnie wydanego przez Tonpress w 1986 r.... ...




W sprzedaży w tanieplyty.pl   Informacje o sklepie
11,99 zł

Pop / Rock:

Kapitan Nemo - Kapitan Nemo

Kapitan Nemo - Kapitan Nemo Kompaktowa reedycja albumu z 1986 roku, wydana w serii "Tonpress remasters".... ...




W sprzedaży w tanieplyty.pl   Informacje o sklepie
11,99 zł

1 2 >>

Produkty z "tonpress" słowo jest również w następujących kategoriach
Książki, Filmy i MuzykaMuzyka (15) Płyty winylowe (8) CD (5) Pop / Rock (2) Muzyka polska (1)

Linki promocyjne
Wyślij tę stronę do przyjaciela - Twoje uwagi - Pomoc - Dla sklepów - Nota Prawna - O nas - Daj nam znać - Prasa